YN-360 3.2-5.5K

Kub Online/

Miecz led Yongnuo YN-360 to pierwsza lampa LED z wbudowanymi ledami w technologii RGB SMD. Lampa wyposażona jest w 320 lamp LED (160 o temperaturze barwowej 3200K i 160 o temperaturze barwowej 5500K) oraz 40 lamp LED SMD emitujących światło w podstawowych kolorach RGB.

W trybie Full Color lampy LED RGB SMD oferują mocne i żywe kolory w podstawowej palecie: czerwony, zielony i niebieski. Kolory możemy ze sobą dowolnie mieszać. Dodatkowo za pomocą aplikacji na smarftfony możliwe jest zdalne regulowanie kolorów – wybierając z palety barw lub samodzielnie tworząc własny kolor preferowany. Możliwe jest grupowanie urządzeń sterowanych zdalnie w aż 8 grup.

Yongnuo RGB SMD LED YN-360

W trybie Temp Natural 3200K – 5500K temperaturę barwową można regulować w zakresie od 3200K do 5500K, zależnie od potrzeb.

Yongnuo YN-360

Poziom luminancji może być sterowany bezpośrednio, za pomocą potencjometru lub poprzez smartfon. Miecz LED YN-360 może być zasilany poprzez zasilacz zewnętrzny (8V/5A – nie ma w zestawie) lub akumulatorem litowo-jonowym z serii Sony NP-FM. Urządzenie zostało wyposażone również w otwór montażowy o gwincie 1/4″ w podstawie rękojeści. Dodatkowo dołączona jest do niego nakładka w kolorze pomarańczowym zmieniająca temperaturę barwową.

Cechy

  • 40 lamp LED w technologii RGM SMD
  • 160 lamp LED o temperaturze barwowej 3200K i CRI > 95
  • 160 lamp LED o temperaturze barwowej 5500K i CRI > 95
  • Sterowanie paletą barw poprzez smartfona z odległości do 15 metrów

Zestaw zawiera

  • miecz LED YN-360
  • nakładkę pomarańczową
  • pokrowiec
  • instrukcję obsługi

Zastosowanie

Miecz YN-360 jest innowacyjnym rozwiązaniem do wykorzystania w fotografii lub przy produkcjach wideo. Emitując miękkie światło, pozwala na rezygnację z dodatkowych akcesoriów jak parasolki, kolorowe filtry itp. Jego konstrukcja pozwala na łatwe i bezpieczne transportowanie. Dzięki temu, że jest bardzo lekki oraz jest wyposażony w rączkę, może być wykorzystywany do pracy “z ręki”. W połączeniu z zasilaniem akumulatorowym staje się idealnym urządzeniem do pracy w plenerze. Może być również zamontowany na statywie i zasilany z sieci, sprawdzi się również w studio. Możliwość sterowania za pomocą smartfona oraz możliwość wykorzystania diod RGB czyni go nieocenionym asystentem przy kreatywnej pracy profesjonalnego fotografa lub wideofilmowca.