YN-568EX II Canon

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

Lampa YongNuo YN-568EX II została wyposażona została w zaawansowane funkcje dotychczas dostępne tylko w drogich lampach takich producentów jak Canon czy Nikon. Liczba przewodnia lampy osiąga wartość GN:58 (@ 105,mm / ISO100). Zapewnia to dużą moc błysku, którą możemy regulować od 1/128 do 1/1. Czas ładowania lampy wynosi maksymalnie 3 sekundy.

Lampa oferuje m.in. zoom palnika w trybie automatycznym oraz manualnym (w zakresie 24-105mm), FEC, FEB, synchronizację na tylną kurtynę migawki (rear-curtain), wspomaganie autofocusa, błysk stroboskopowy, kompensację siły błysku w zakresie +/- 5 EV oraz fotocelę.

Urządzenie może pracować w trybach E-TTL, Multi, Manualnym, Slave 1 oraz Slave 2. Dodatkowo jest to pierwsza lampa YongNuo, która może pracować jako lampa master, w pełni współpracując z lampami Yongnuo serii EX oraz lampami Canon 600EX-RT, 580EX II, 430EX II. Pozwala to na jeszcze bardziej zaawansowaną pracę z oświetleniem.

Lampa ta może współpracować zarówno na stopce aparatu w systemach E-TTL i TTL, jak i bezprzewodowo za pomocą współpracy z systemami Speedlite – Canon. Opcja bezprzewodowej współpracy udostępnia możliwość pełnej automatycznej korekcji pracując w systemie Canona oraz manualnej zarówno dla Canona, jak i Nikona. Jest także wyposażona w tryb HSS (High Speed Sync), który pozwala na synchronizację błysku z czasem migawki do 1/8000 s.

W przypadku najnowszych aparatów Canona obsługujących funkcję zdalnego zarządzania ustawieniami możliwa jest obsługa ustawień lampy bezpośrednio z menu aparatu tak, jakby lampa była ona zamontowana bezpośrednio na sankach aparatu. YN-568EX II posiada czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem, który wskazuje wszystkie ustawienia lampy. Prócz tego posiada system dźwiękowego powiadamiania o naładowaniu i gotowości do ponownego błysku, który można wyłączyć.

  • Tryby pracy: E-TTL, M, Multi, S1, S2, Slave
  • Możliwość pracy jako jednostka Master
  • Wbudowana fotocela
  • Grupa błysków modelujących (do podglądu), wyzwalana przyciskiem głębi ostrości
  • Kompatybilność z bezprzewodowymi systemami wyzwalania Canon
  • 3 Grupy pracy: A, B, C
  • 4 Kanały pracy 1, 2, 3, 4
  • Zasilanie: 4x baterie alkaliczne lub akumulatory typu R6/AA Ni-MH