YN-568EX III Nikon

Kub Online/

Lampa YongNuo YN-568EX III jest profesjonalną lampą błyskową, która w pełni dorównuje dużo droższym markowym lampom „z górnej półki”. Lampa ta wyposażona została w zaawansowane funkcje dotychczas dostępne tylko w drogich lampach takich producentów jak Canon czy Nikon.

Liczba przewodnia lampy osiąga wartość GN58 (ISO100/105mm). Zapewnia to dużą siłę błysku, którą możemy regulować od pełnej siły do 1/128. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów czas ładowania lampy wynosi maksymalnie 2s.

YN568EX III może odbierać sygnał optyczny od lamp Yongnuo YN600EX-RT II, YN568EX II, Canon 600EX-RT, 600EXII-RT, 580EX II oraz wbudowanych lamp błyskowych aparatów Nikon i Canon (7D, 60D, 600D).

Lampa została wyposażona w większość zaawansowanych funkcji takich jak zoom palnika w trybie automatycznym oraz manualnym (w zakresie 20-105mm), FEC, FEB, synchronizacja na tylną kurtynę migawki (rear-curtain), wspomaganie autofocusa, błysk stroboskopowy, kompensacja siły błysku w zakresie +/- 5ev, moddeling light, czy wbudowana fotocela, dyfuzor i odbłyśnik oraz gniazdo micro jack.

Lampa może pracować w trybach E-TTL, Multi, Manualnym oraz Slave 1 (wyzwalana błyskiem innej lampy) oraz Slave 2 (z pominięciem przedbłysku pomiarowego).

Lampa ta może współpracować zarówno na stopce aparatu w systemach i-TTL i TTL, jak i bezprzewodowo za pomocą współpracy z systemami Speedlite – Nikon. Opcja bezprzewodowej współpracy udostępnia możliwość pełnej automatycznej korekcji pracując w systemie Nikona oraz manualnej zarówno dla Canona, jak i Nikona. Jest również wyposażona w HSS (High Speed Sync), który pozwala na synchronizację błysku lampy z bardzo krótkim czasem migawki, do 1/8000s.

YN-568EX posiada czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem, który wskazuje wszystkie ustawienia lampy. Prócz tego posiada system dźwiękowego powiadamiania o naładowaniu i gotowości do ponownego błysku, który można wyłączyć. Całość jest zapakowana w oryginalne pudełko producenta.

 • Tryby pracy: i-TTL, e-TTL, TTL- automatyczny; M- manualny; Multi- stroboskopowy; S1 i S2, Slave
 • Możliwości wyzwalania: na aparacie, poprzez zewnętrzny wyzwalacz radiowy, zaawansowany system optyczny (Slave), standardowe wyzwalanie błyskiem S1 i S2, port PC
 • YN568EX III odbiera sygnał optyczny od lamp YN600EX-RT II, YN568EX II, Canon 600EX-RT, 600EXII-RT, 580EX II NOWOŚĆ!
 • Zasięg wyzwalania optycznego: 10 – 25 m
 • Grupa błysków modelujących (do podglądu), wyzwalana przyciskiem głębi ostrości
 • Kompatybilność z bezprzewodowymi systemami wyzwalania Nikon
 • 3 Grupy pracy: A, B, C
 • 4 Kanały pracy 1,2,3,4
 • Ilość błysków na jednym zestawie baterii 100-1500 (baterie alkaliczne AA)
 • Porty: mini PC oraz USB NOWOŚĆ!
 • Czas ładowani lampy do 2s NOWOŚĆ!