YN-360 MINI 2700-7500K

Kub Online/

Kompaktowych rozmiarów lampa LED YN360 MINI to kolejne, zaawansowane źródło światła w ofercie marki YONGNUO, wyposażone w szereg użytecznych funkcji. Zbliżona konstrukcją do tradycyjnych mieczy LED, YN360 MINI oferuje regulację zarówno mocy, jak i temperatury barwowej w przedziale od 2700 K do 7500 K, a także wyjątkowo mocne światło RGB. Lampa łączy w sobie znaną z poprzednich modeli lekkość, ergonomię oraz trwałość wykonania.

YN360 MINI posiada łącznie 240 diod – po 90 diod ciepłych i chłodnych oraz 60 diod RGB. Pozwala to na uzyskanie praktycznie dowolnej barwy światła z zachowaniem bardzo wysokiego współczynnika CRI 96+. Co istotne, dotyczy to również wartości skrajnych, a więc temperatury bardzo ciepłej oraz bardzo zimnej. Wyposażona jest także w tryb HSI, który pozwala przytłumić lub wzmocnić nasycenie danej barwy. Sterowana z poziomu dedykowanej aplikacji, współpracuje z trybem próbnika koloru, automatycznie dopasowując barwę światła do dowolnego koloru z otoczenia przy użyciu aparatu w telefonie. Ustawienia światła można zmieniać na dwa sposoby: płynnie, zmieniając dane wartości o 1% lub skokowo, co 10%. Poza standardowymi trybami pracy oferuje też aż 31 trybów tematycznych, takich jak światło błyskawic, fajerwerki, taśma filmowa, sygnał SOS czy radiowóz lub karetka.

W przeciwieństwie do pozostałych lamp z serii YN360, model MINI posiada większy i bardziej rozbudowany panel sterowania. Poza klasycznym pokrętłem zmiany mocy oraz przyciskam odpowiadającymi za przejścia pomiędzy określonymi trybami pracy, lampa została wyposażona w kolorowy wyświetlacz LCD, precyzyjnie informujący nie tylko o bieżących parametrach pracy, ale też stanie naładowania akumulatora czy nawiązaniu połączenia bezprzewodowego. Sterowanie zdalne na odległość do 15 m może bazować na sygnale Bluetooth, sieci WiFi lub 4G. Dostępnych jest aż 256 kanałów komunikacji, dzięki czemu lampa może zostać włączona w sieć większego zestawu oświetleniowego i nie wpływać na pracę innych urządzeń.

Wbudowany akumulator o pojemności 2600 mAh wystarcza na około 90 minut ciągłej pracy. Do ładowania wykorzystywany jest port USB-C, obsługujący również protokół szybkiego ładowania QC. Korzystając z tego standardu, naładowanie ogniw do 80% zajmie około 75 minut. Co istotne, lampa może też pracować podczas ładowania. Jej obudowa została wykonana z aluminium, co gwarantuje lekkość i odporność na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne, a także ułatwia pasywne chłodzenie. Dodatkowo, z trzech stron umieszczono także magnesy, dzięki czemu można umieścić ją w trudno dostępnych miejscach, wykorzystując jako punktowe światło efektowe. W komplecie znajduje się także dodatkowy dyfuzor oraz plaster miodu, umożliwiające zmiękczenie i lepsze ukierunkowanie światła.

 • 240 wysokiej jakości diod LED SMD
 • Regulacja mocy i temperatury barwowej w zakresie 2700 – 7500 K
 • Tryb pracy w przestrzeni barw RGB i HSI
 • Wysoki wskaźnik CRI 96+
 • Symulacja naturalnych i sztucznych źródeł światła
 • Sterowanie z poziomu dedykowanej aplikacji dla urządzeń z systemem Android lub iOS
 • Wbudowany akumulator 2600 mAh
 • Wygodny i przejrzysty panel sterowania
 • Lekka, aluminiowa konstrukcja
 • Kompaktowe wymiary – 35 × 7 × 7 cm
 • Możliwość montażu na statywie z gwintem 1/4″