YN-125 3.2-5.6K

Kub Online/

YN-125 to praktyczna, nakamerowa lampa LED marki YONGNUO, oferująca pełną regulację parametrów światła – jego mocy w skali 0 – 100% oraz temperatury barwowej w zakresie 3200 – 5600 K. Jest bardzo lekka i niewielka – waży tylko 170 g i rozmiarem przypomina smartfona. Dzięki swym kompaktowym wymiarom będzie idealnym dopełnieniem każdego zestawu fotograficznego lub wideo – bez problemu mieści się nawet w kieszeni spodni, nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania i transportu.

Urządzenie wyposażono w 120 mocnych diod LED SMD o CRI ≥ 95, przykrytych mlecznym dyfuzorem rozpraszającym światło. Posiada także wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności aż 4000 mAh, kompatybilny z najnowszymi technologiami szybkiego ładowania – Power Delivery oraz Quick Charge 3.0. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania pełne naładowanie urządzenia zajmuje tylko 70 minut. Czas pracy YN-125 na pełnej mocy może sięgnąć aż 1,5 godziny. Aktualny stan naładowania akumulatora można sprawdzić na niewielkim ekranie OLED z tyłu obudowy – zarówno w formie graficznej, jak i w formie pozostałego czasu pracy, aktualizowanego na bieżąco zależnie od ustawionej mocy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie narażamy się na nieprzyjemne niespodzianki w postaci przedwcześnie rozładowanego akumulatora. Na wyświetlaczu pokazywana jest także aktualna moc oraz temperatura barwowa światła.

W solidnej, aluminiowej obudowie lampy przewidziano dwa otwory montażowe o średnicy 1/4″, dzięki którym można zamontować ją na dowolnym statywie fotograficznym lub oświetleniowym z identycznym gwintem. Do zamocowania jej można wykorzystać także jeden z dostępnych w naszej ofercie uchwytów do telefonu – pozwoli on na szybki montaż i zdjęcie urządzenia ze statywu lub wysięgnika. W zestawie z lampą znajduje się ponadto adapter z gwintem 1/4″ i zimną stopką, do zamocowania na aparacie.

  • Kompaktowe wymiary – rozmiarem przypomina smartfona
  • Regulacja temperatury barwowej w zakresie 3200 – 5600 K
  • 120 mocnych diod o CRI ≥ 95
  • Płynna regulacja mocy
  • Wbudowany akumulator o pojemności 4000 mAh
  • Solidna, metalowa obudowa
  • Wyświetlacz LCD pokazujący aktualne parametry światła
  • Wbudowany port USB-C