YN-300 5.5K

Kup Online/

Lampa YONGNUO YN-300 to niewielkich rozmiarów panel LEDowy, który sprawdzi się zarówno przy filmowaniu, jak i fotografowaniu. Zamontowano w nim aż 300 diod LED rozmieszczonych równomiernie na całej powierzchni lampy. Generują one bardzo intensywne, jasne światło o neutralnej barwie 5500 K i regulowanej mocy, wzmacniane dodatkowo dzięki specjalnej, lustrzanej powierzchni wewnątrz lampy. Samą intensywność światła można regulować płynnie lub w skokach co ok. 10%. Aktualna moc lampy prezentowana jest za pomocą diod LED znajdujących się z tyłu obudowy. Żywotność diod to aż 50 000 godzin ciągłej pracy – z całą pewnością wystarczy na wiele sesji i nagrań na przestrzeni lat.

Lampa oferuje dwa podstawowe tryby pracy:

• Manualny – umożliwia ręczną regulację mocy światła
• Automatyczny – moc światła dobierana jest automatycznie do warunków zastanych

Regulacja mocy lampy może być zrealizowana na dwa sposoby – za pomocą potencjometru na tyle obudowy lub niewielkiego pilota na podczerwień. Zasięg zdalnego sterowania to 8 metrów. W urządzeniu przewidziano także sygnalizację poziomu naładowania aktualnie używanego akumulatora.

Lampę YN-300 wyposażono w praktyczne wrota umożliwiające regulację rozchodzenia się światła. Oferuje ona także wiele możliwości montażu – w zestawie znajduje się dopasowany adapter, umożliwiający założenie lampy na gorącą stopkę aparatu lub dowolny statyw fotograficzny albo oświetleniowy ze standardowym gwintem 1/4″. Dzięki dołączonej do kompletu, wygodnej rączce, może być także trzymana w dłoni.

Panel może być zasilany za pomocą popularnych akumulatorów typu NP-F (NP-F960 / NP-F730 itp.). Akumulator nie jest częścią zestawu i należy dokupić go osobno. W komplecie znajdują się dyfuzor rozpraszający ostre światło lampy, a także trzy filtry kolorowe: pomarańczowy, czerwony oraz niebieski.

  • Temperatura barwowa 5500 K
  • Płynna lub skokowa regulacja mocy
  • 300 diod o trwałości 50 000 godzin
  • Zasięg pilota – 8 metrów
  • Sterowanie bezprzewodowe
  • Zasilanie poprzez akumulator (brak w zestawie)

W zestawie

Lampa LED YONGNUO YN-300 5500 K
Dyfuzor
Filtr ocieplający (CTO)
Filtr czerwony
Filtr niebieski
Pilot bezprzewodowy
Adapter statywowy
Podstawka
Rączka
Pokrowiec