YN-6000 3.2-5.5K

Kup Online/

YN-6000 to mocna i wydajna lampa panelowa marki YONGNUO, przeznaczona do pracy na planach filmowych oraz w studiach fotograficznych. Umożliwia płynną regulację mocy oraz barwy światła w zakresie od 3200 do 5500 K. Wysokiej jakości panel został wyposażony łącznie w 600 mocnych diod LED (300 diod ciepłych i 300 diod zimnych), cechujących się bardzo wysokim współczynnikiem odwzorowania barw na poziomie CRI 95+.

Regulacja światła odbywa się za pomocą dwóch pokręteł, znajdujących się z tyłu obudowy – jedno z nich odpowiada za pracę diod 3200 K, drugie za diody 5500 K. Do kompletu dołączono również pilota bezprzewodowego do zdalnego sterowania lampą lub maksymalnie ich 8 grupami. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zdalnego sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfona. Zarówno moc, jak i barwę światła, można zmieniać płynnie co 1% lub skokowo, co 10%. Aby precyzyjnie kontrolować oświetlenie na planie, lampa została wyposażona w uchylne wrota. W zestawie znajduje się także dedykowany softbox, montowany do lampy za pomocą czterech metalowych prętów. Pozwala on na atrakcyjne zmiękczenie i rozproszenie światła, a także jego ukierunkowanie – strumień świetlny ograniczony jest dookoła czarnym materiałem i wzmocniony srebrną powierzchnią odbijającą wewnątrz.

Aluminiowa obudowa lampy została wyposażona w liczne otwory wentylacyjne, skutecznie odprowadzające ciepło powstałe podczas pracy, bez użycia wiatraka. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest długie, wydajne i ciche działanie lampy. Cienkie i lekkie obramowanie zostało dodatkowo wzmocnione na rogach za pomocą wytrzymałych nakładek, zabezpieczających całość przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Sam panel jest umieszczony w uchwycie typu „U”, przeznaczonym do montażu na dowolnym statywie oświetleniowym z trzpieniem 16 mm. Umożliwia on również regulację kąta nachylenia lampy.

Lampa YN-6000 może być zasilana sieciowo, zasilaczem 19 V / 5 A lub za pomocą dwóch akumulatorów serii NP-F (NP-F730 / NP-F750 / NP-F960 / NP-F970 itp). W podstawowym wyposażeniu jednak nie ma źródła zasilania i należy zakupić je oddzielnie. Dużym udogodnieniem jest przycisk podglądu stanu naładowania baterii, pozwalający oszacować pozostały czas pracy lampy.

 • 600 diod LED SMD o trwałości 50 000 godzin
 • Regulacja temperatury barwowej od 3200 do 5500 K
 • Wbudowane wrota
 • Prosty montaż
 • Wygodna obsługa
 • Wskaźnik naładowania baterii
 • Możliwość sterowania bezprzewodowego
 • Zasilanie: zasilacz sieciowy 19 V / 5 A (brak w zestawie) lub 2 × akumulator serii NP-F (brak w zestawie)
 • Wymiary: 32 × 24 × 3 cm
 • Wymiary softboxa: 44 × 36 cm
 • Waga lampy: 2600 g

W zestawie

Lampa LED YONGNUO YN-6000 3200–5500 K
Pręty montażowe
Dedykowany softbox
Dyfuzor
Moduł bluetooth
Pilot
Torba