YN-256 3.2-5.5K

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

YN-256 to wysokiej jakości panel LED, który łączy w sobie najważniejsze cechy źródeł światła tego typu – mocny strumień świetlny i dużą powierzchnię świecenia, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej wagi i grubości jedynie 2,5 cm.

Źródłem światła w lampie jest 256 mocnych diod LED SMD w dwóch barwach – 128 chłodnych oraz 128 ciepłych. Dzięki temu możliwa jest płynna regulacja temperatury barwowej w zakresie od 3200 do 5500 K. Moc światła lampy można dostosować w zakresie od 10 do 100%.

Ważnym elementem konstrukcji jest akrylowa płyta o drobno kropkowanej fakturze, której zadaniem jest intensywne rozproszenie światła. Obudowa lampy została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Z tyłu umieszczono dwa pokrętła, za pomocą których można dostosować parametry światła. Powyżej gałek regulacji umieszczono przyciski służące kontroli stanu naładowania akumulatorów, jeśli w danej chwili stanowią one źródło zasilania.

W komplecie z panelem znajduje się głowica kulowa ze zintegrowanym adapterem na statyw oświetleniowy 16 mm, dzięki której możliwe jest praktycznie dowolne dostosowanie kąta nachylenia lampy, a także ustawienie jej w pionie. W samym panelu przewidziano także standardowy gwint 1/4″.

Lampę można zasilać za pomocą dwóch akumulatorów typu NP-F lub zasilacza sieciowego o napięciu 15 – 24 V i natężeniu ⩾ 3 A. Źródło zasilania nie zostało jednak dołączone do fabrycznego zestawu i należy dokupić je osobno.

  • Bardzo lekka i cienka
  • Delikatne, rozproszone światło
  • Regulacja mocy i temperatury niezależnie od siebie
  • Zakres regulacji temperatury: 3200 – 5500 K
  • Brak migotania przy nagraniach w zwolnionym tempie
  • W komplecie głowica kulowa z adapterem statywowym
  • Zasilanie: zasilacz sieciowy lub 2 akumulatory NP-F (brak w zestawie)