YN-300 III 3.2-5.5K

Kub Online/

Lampa diodowa Yongnuo YN-300LEDIII to wysokiej klasy, profesjonalne i wydajne urządzenie, pozwalające na równomierne oświetlenie podczas fotografowania lub filmowania. Dodatkowo YN-300LEDIII wyposażona jest we wrota umożliwiające precyzyjną kontrolę padania światła.

Lampa posiada wbudowane 300 sztuk diod w dwóch barwach: białej i pomarańczowej. Umożliwia to płynną regulację temperatury barwowej od 3200K (ciepłego światła) do 5500K (światła dziennego). Moc światła można dostosować płynnie za pomocą pokrętła regulacyjnego w zakresie 1-99%, dzięki temu zbudujesz sceny o zróżnicowanym nastroju. Nowoczesny system zarządzania pozwoli na płynne ściemnianie i rozjaśnianie światła każdej z 2 sekcji w krokach co 10% lub precyzyjnie co 1%. Reflektor posiada kontrolkę stanu baterii oraz wyświetlacz mocy LCD.

Model YN-300LEDIII posiada wbudowany kontroler Bluetooth 4.0. Jest to wygodne i efektowne rozwiązanie poszerzające możliwość i zwiększające automatyzacje oraz komfort pracy. Pilot dołączony do zestawu pozwala na kontrolę mocy lamp, ich włączanie i wyłączanie. Specjalna aplikacja YongNuo pozwoli na kontrolę lampy jak i grup lamp z poziomu telefonu! Aplikacja współpracuje z systemem Android 4.3 oraz iOS 7.0 czyli telefon iPhone 4S i wyżej.

Lampa posiada mocowanie takie jak mocowanie GoPro, a w zestawie znajduje się adapter na gwint statywowy 1/4″ dzięki czemu można ją zamontować na standardowym statywie fotograficznym. W zestawie znajduje się wygodny uchwyt „rączka” pozwalający na trzymanie lampy w ręce.

Zasilanie realizowane jest poprzez zasilacz sieciowy lub akumulator Sony NP-F750, NP-F770, NP-F930, NP-F950, NP-F960, NP-F970 (ani zasilacz ani akumulator nie wchodzą w skład zestawu). Wentylator wbudowany w osłonę lampy chroni urządzenie przed przegrzaniem się.

  • Zasilanie poprzez zasilacz sieciowy lub akumulator (brak w zestawie)
  • 300 diod w dwóch barwach: białej i pomarańczowej o trwałości 50 00 godzin
  • Możliwość tworzenia do 8 grup lamp
  • Płynna regulacja mocy
  • Zasięg pilota i bluetooth: do 15m
  • Sterowanie bezprzewodowe