YN-860 5.5K

Kup Online/

Duża lampa panelowa Yongnuo YN-860 to wydajne urządzenie pozwalające na równomierne oświetlenie szerokich scen podczas filmowania.

Panel składa się z 600 mocnych diod LED, emitujących światło o stałej temperaturze barwowej 5500 K. Diody mają średnicę aż 8 mm – są większe i wydajniejsze niż te, stosowane w innych modelach. Sprawia to, że światło emitowane przez lampę jest wyjątkowo jasne, a jego moc precyzyjnie regulowana w zakresie od 1 do 99%. Nowoczesny system zarządzania pozwoli na płynne ściemnianie i rozjaśnianie światła każdej z 2 sekcji w krokach co 10 lub precyzyjnie co 1%.

Lampa posiada kontrolkę stanu baterii oraz pomocniczy wyświetlacz LCD. Może być także sterowana zdalnie przy pomocy dołączonego do zestawu pilota lub z poziomu smartfona z dedykowaną aplikacją. Ze względu na wielkość panelu, został on osadzony w uchwycie typu U, który umożliwia jego obrót od 360°. Wentylator wbudowany w osłonę lampy chroni urządzenie przed przegrzaniem się. Zasilanie realizowane jest poprzez zasilacz sieciowy lub cztery akumulatory typu NP-F. Źródło zasilania nie wchodzi w skład zestawu.

  • 600 diod o trwałości 50 000 godzin
  • Płynna regulacja mocy
  • Stała temperatura barwowa 5500 K
  • Wskaźniki naładowania baterii
  • Sterowanie bezprzewodowe