YN-900 II 3.2-5.5K

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

Lampa panelowa Yongnuo YN-900 II z regulacją temperatury barwowej to wysokiej klasy urządzenie, pozwalające na równomierne oświetlenie podczas fotografowania lub filmowania. Lampa posiada wbudowane 900 jasnych diod LED SMD. Oferuje płynną regulację temperatury barwowej od 3200 do 5500 K. Moc światła można dostosować płynnie za pomocą pokrętła regulacyjnego w zakresie 1-99%. Nowoczesny system zarządzania pozwoli na płynne ściemnianie i rozjaśnianie światła każdej z 2 sekcji w krokach co 10% lub precyzyjnie co 1%. Lampa posiada też pomocniczy wyświetlacz LCD.

YN-900 II została także wyposażona w funkcję bezprzewodowego sterowania. Pilot dołączony do zestawu pozwala na kontrolę mocy lampy, jej włączanie i wyłączanie. Ponadto po zainstalowaniu aplikacji Yongnuo w telefonie możemy kontrolować moc lampy, zmienić kanał, włączyć i wyłączyć lampę.

Lampa posiada uchwyt w kształcie litery U, który umożliwia obrót lampy panelowej o 360stopni. Ponadto wyposażona została w uchwyt który umożliwia zamontowanie lampy na standardowym statywie oświetleniowym. Zasilanie realizowane jest poprzez zasilacz sieciowy (brak w zestawie) lub cztery akumulatory (brak w zestawie) litowe Sony NP-F750, NP-F770, NP-F930, NP-F950, NP-F960, NP-F970.

  • 900 diod o trwałości 50 000 godzin
  • Płynna regulacja mocy
  • Wskaźniki naładowania baterii
  • Sterowanie bezprzewodowe