YN-9000 5.6K

Kup Online/

Wysokiej jakości lampa panelowa LED Yongnuo YN-9000 ze stałą temperaturą barwową 5600 K to urządzenie przeznaczone do pracy na profesjonalnych planach filmowych. Wyposażona w 900 jasnych diod LED emituje silny, atrakcyjny strumień świetlny o mocy aż 7200 lm i CRI 95+.

Moc lampy może być regulowana płynnie lub skokowo – w trybie Fine wartości zmieniają się co 1%, zaś w trybie Coarse (C) zmiana następuje co 10%. Takie rozróżnienie pozwala na szybkie, a jednocześnie precyzyjne dopasowanie mocy światła do bieżących potrzeb. Sterowanie lampą może odbywać się na trzy sposoby. Do dyspozycji użytkownika jest duże i wygodne pokrętło sterujące, umieszczone na tylnym panelu, oraz pilot zdalnego sterowania. Trzecią możliwością jest sterowanie ustawieniami z poziomu dedykowanej aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS – aplikacja jest dostępna na oficjalnej stronie producenta.

Lekka, aluminiowa obudowa z licznymi otworami wentylacyjnymi skutecznie odprowadza ciepło, co przekłada się na długą i wydajną pracę. Obramowanie zostało dodatkowo wzmocnione na rogach za pomocą wytrzymałych nakładek, zabezpieczających całość przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Panel został umieszczony w uchwycie typu „U”, przeznaczonym do montażu na statywie z trzpieniem 16 mm, co pozwala na swobodną zmianę jego położenia w zakresie 360 stopni. Kontrolę nad światłem zapewniają czteroskrzydłowe wrota. Aby dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność urządzenia, do zestawu dodano specjalny softbox. Modyfikator rozkłada się na stelażu z czterech drutów, montowanych w otworach w obudowie lampy – jest idealnie dopasowany oraz skutecznie zapobiega stratom światła.

YN-9000 może być zasilana sieciowo lub za pomocą dwóch akumulatorów serii NP-F. Na panelu znajduje się również przycisk podglądu stanu naładowania baterii, co w każdej chwili pozwala oszacować pozostały czas pracy. W podstawowym wyposażeniu nie ma jednak źródła zasilania i należy zakupić je oddzielnie.

Kompatybilnym zasilaczem sieciowym jest model FJ-SW1905000F 19 V / 5 A (ZSLCZY900).

UWAGA: obudowa lampy YN-9000 5600 K jest skonstruowana w ten sam sposób, co modelu YN-9000 z regulowaną temperaturą barwową, toteż na tylnym panelu znajdują się dwa pokrętła – odpowiednio od regulacji mocy i temperatury barwowej. W przypadku modelu YN-9000 5600 K drugie pokrętło pozostaje nieaktywne.

 • 900 diod o trwałości 50 000 godzin
 • Stała temperatura barwowa 5600 K
 • Wbudowane wrota
 • Prosty w montażu, dedykowany softbox
 • Wygodna obsługa
 • Wskaźnik naładowania baterii
 • Możliwość sterowania bezprzewodowego
 • Zasilanie: zasilacz sieciowy (brak w zestawie) lub dwa akumulatory typu NP-F (brak w zestawie)
 • Wymiary lampy: 32 x 24 x 3 cm
 • Wymiary softboxa: 44 x 36 cm
 • Waga: 2700 g