YN-808 3.2-5.5K

Kup Online/

Mocna lampa pierścieniowa Yongnuo YN-808 to profesjonalne urządzenie zaprojektowane do pracy nie tylko na planie zdjęciowym, ale także w gabinecie kosmetycznym czy salonie tatuażu. To także doskonałe urządzenie dla wszystkich użytkowników smartfonów. W okręgu o średnicy 53 cm umieszczono aż 800 diod LED SMD, z których połowa emituje ciepłe światło o barwie 3200 K, a druga neutralne światło białe 5500 K. Lampa oferuje możliwość płynnej regulacji temperatury barwowej, co w zestawieniu z wysokim współczynnikiem CRI 95+ oraz stosunkowo niewielkim poborem mocy czyni z niej narzędzie o wszechstronnym zastosowaniu.

Światło emitowane przez diody jest zmiękczane przez wbudowany na stałe dyfuzor. Parametry pracy są wyświetlane na dwóch ekranach, umieszczonych odpowiednio z przodu i z tyłu lampy. YN-808 oferuje jest możliwość natychmiastowego powrotu do pracy w trybie światła białego oraz opcję wyłączenia części diod – panel został podzielony na cztery sekcje i każda z nich może świecić niezależnie (odpowiednio góra / dół / prawo / lewo).

Dla większej wygody pracy obsługa lampy została maksymalnie uproszczona. W środku okręgu znajduje się duże pokrętło z przyciskiem, za pomocą którego zmieniany jest określony parametr – jasność lub temperatura barwowa. Na tylnym panelu znajdują się trzy przyciski, umożliwiające zmianę trybu regulacji mocy, kanału pracy oraz podgląd stanu baterii, jeśli lampa z nich w danej chwili korzysta. Z poziomu przedniego panelu możliwy jest także wspomniany wcześniej powrót do ustawień światła białego oraz podział lampy na sekcje. Model YN-808 może być też sterowany za pomocą bezprzewodowego pilota, zasilanego dwoma bateriami AAA (brak w zestawie). Poza pilotem możliwe jest też sterowanie lampą z poziomu smartfona – służy temu dedykowana aplikacja.

W obudowie modelu YN-808 przewidziano cztery otwory montażowe na dodatkowe akcesoria. W środku okręgu znajduje się otwór z gwintem 1/4 cala oraz dwa uchwyty typu zimna stopka. Trzeci uchwyt zimna stopka znajduje się na górze lampy. Z tyłu lampy znajdują się także dwa porty USB 5 V 2 A, które mogą posłużyć do ładowania telefonu. YN-808 posiada przegub, umożliwiający zmianę kąta jej nachylenia oraz bezpieczny montaż na statywie z głowicą 16 mm.

YN-808 może być zasilana sieciowo lub za pomocą dwóch akumulatorów NP-F. Źródło zasilania nie jest jednak częścią fabrycznego zestawu. W komplecie znajduje się za to wygodna, solidna torba oraz pilot. Kompatybilnym zasilaczem sieciowym jest model FJ-SW1905000F 19 V / 5 A (ZSLCZY900).

 • Duża średnica zewnętrzna 53 cm
 • Atrakcyjnie rozproszone, miękkie światło
 • 800 wysokiej jakości diod LED SMD – 400 diod ciepłych i 400 diod zimnych
 • Regulacja mocy i temperatury barwowej od 3200 K do 5500 K
 • Praca na wybranej części diod
 • Odwzorowanie barw na poziomie CRI 95+
 • Możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
 • Dwa porty USB do ładowania telefonów
 • Montaż na statyw oświetleniowy z głowicą 16 mm
 • Zmiana kąta nachylenia lampy o 180º
 • Zasilanie sieciowe lub akumulatorowe (brak w zestawie)