YN-760 5.5K

Kub Online/

Wysokiej klasy lampa ledowa Yongnuo YN-760 to profesjonalne i wydajne urządzenie, pozwalające na równomierne oświetlenie podczas fotografowania lub filmowania. Lampa została wyposażona w innowacyjną diode COB LED marki CREE, technologia ta pozwala na wygenerowanie strumienia światła o dużej mocy (8000LM) z modułu o niewielkiej powierzchni.

Yongnuo YN-760 generuje światło o temperaturze barwowej 5500 stopni Kelvina, co jest zbliżone do naturalnego światła dziennego. Moc światła można dostosować płynnie za pomocą pokrętła regulacyjnego w zakresie co 1% lub skokowo co 10%.

W zestawie z lampą znajduje się zewnętrzny, zasilający zestaw naramienny umożliwiający podłączanie 2 lub 4 akumulatorów, umożliwia to wygodne oraz mobilne korzystanie z lampy w różnych warunkach.

Lampa może być zasilana z poziomu 2 lub 4 akumulatorów litowo-jonowych Sony serii NP-F (NP-F750 NP-F550 NP-F530 NP-F970 NP-F330 NP-F950 NP-F570 NP-F960 NP-F930 – brak w komplecie) lub zasilacza sieciowego 19V 5A (brak w zestawie).

Frontowa część lampy została wyposażona w wejście na parasolkę transparentną (w zestawie) oraz mocowanie na klosz (w zestawie). Parasolka sprawia, że światło z lampy LED jest rozproszone i bardziej naturalne, natomiast czasza pozwala na jego ukierunkowanie oraz zawężenie.

Modelem YN-760 można sterować bezprzewodowo przy użyciu smartfona – za pomocą dedykowanej aplikacji oraz z poziomu pilota dołączonego do zestawu. Daje to możliwość włączenia lub wyłączenia lampy, a także dostosowania mocy światła z odległości do 15m.

Lampa oraz wszystkie dołączone do niej akcesoria mieszczą się do poręcznej torby. Dzięki swojemu wykonaniu zapewnia doskonałą ochronę oraz bezpieczeństwo transportowanych akcesoriów.

Cechy

  • Dioda LED marki CREE
  • Płynna regulacja mocy
  • Waga (bez baterii): 1988 g
  • Odległość zdalnego sterowania na odległość telefonu komórkowego: 15m
  • Moc wyjściowa: 80W
  • Żywotność około 3600H