YN-360 III PRO 5.6K + RGB

Kup Online/

Miecz LED YONGNUO YN-360 III PRO 5600 K to jedna z najmocniejszych lamp tego typu znajdujących się w ofercie Yongnuo. Łączy w sobie najlepsze cechy swoich poprzedników – jest lekka, ergonomiczna i wytrzymała. W porównaniu do swojego poprzednika, wersji YN-360 III, oferuje cztery razy mocniejsze światło z przestrzeni barw RGB, co sprawia, że znajdzie zastosowanie nie tylko na planie filmowym, ale także fotograficznym.

W mieczu umieszczono 360 diod LED, emitujących światło o neutralnej, stałej temperaturze barwowej 5600 K oraz aż 60 diod SMD RGB, które umożliwiają uzyskanie praktycznie każdego koloru światła. Co więcej, model ten może pochwalić się bardzo wysoką wartością wskaźnika CRI > 96, co oznacza, że kolory na zdjęciach będą żywe i naturalne. Wyposażono go także w 10 trybów tematycznych, imitujących różne warunki oświetleniowe, takie jak rozbłyski piorunów, wschód słońca, światło świec czy fajerwerki.

YN-360 III PRO jest sterowany za pomocą dołączonego do zestawu pilota, który może zostać zdemontowany z obudowy i obsługiwać lampę zdalnie. Został on wyposażony w koło barwne, znacznie ułatwiające płynne przechodzenie pomiędzy kolorami z palety RGB. Posiada także możliwość blokady części dotykowej, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko przypadkowej zmiany ustawień. Miecz może być także sterowany z poziomu aplikacji zainstalowanej na smartfonie z systemem Android lub iOS – aplikacja jest dostępna na stronie producenta. Szybki dostęp do niej można uzyskać poprzez zeskanowanie kodu QR, umieszczonego na pudełku.

W obudowie lampy umieszczono otwór montażowy na statyw z gwintem 1/4”, a także miejsce na zamocowanie opaski na nadgarstek, będącej częścią zestawu. Do miecza dołączono również dodatkową nakładkę ocieplającą (CTO). Lampa może być zasilana na dwa sposoby – za pomocą zasilacza sieciowego lub akumulatora typu NP-F. Źródło zasilania nie jest jednak częścią zestawu i należy dokupić je osobno.

Kompatybilne zasilacze sieciowe to modele FJ-SW126G1202000E 12 V / 2 A (YN12V2A) oraz FJ-SW20171205000D 12 V / 5 A (ZSLCZYN600).

  • Stała temperatura barwowa 5600 K
  • Płynna regulacja mocy
  • 360 diod emitujących światło naturalne
  • 60 mocnych diod SMD RGB
  • Czterokrotnie wyższa moc światła RGB
  • Wysoki wskaźnik CRI 96+
  • Symulacja naturalnych i sztucznych źródeł światła
  • Sterowanie za pomocą pilota lub smartfona
  • Możliwość montażu na statywie z gwintem 1/4″
  • Zasilanie sieciowe lub akumulatorowe (brak w zestawie)