Lampy do systemu Sony

YN320EX Sony


Lampa błyskowa Yongnuo YN320EX przeznaczona do aparatów Sony ze stopką Multi Interface. W pełni realizuje pomiar światła TTL i automatykę błysku, a także synchronizację z krótkimi czasami naświetlania (HSS), posiada również sterownik radiowy kompatybilny z systemem YN-560 i RF-602/RF-603 i palnik wyzwalający błysk o liczbie przewodniej 31.

YN685EX-RF Sony MIS


Zaawansowana lampa błyskowa do aparatów Sony ze stopką Multi Interface Shoe. Wspiera automatykę błysku TTL, umożliwia synchronizację błysku z krótkimi czasami naświetlania HSS oraz zarządzanie innymi lampami dzięki wbudowanemu sterownikowi systemu YN560. Duża moc błysku oraz przejrzysty interfejs ułatwiają pracę także w trudnych warunkach oświetleniowych.

YN14EX II Sony MIS


Lampa pierścieniowa do makrofotografii Yongnuo YN14EX II. Dedykowana do aparatów Sony ze stopką MIS – lustrzanek i bezlusterkowców. Składa się z jednostki sterującej oraz z pierścienia montowanego na przód obiektywu za pomocą profilowanych adapterów. W zestawie kolorowe nakładki zmieniające temperaturę barwową i kolor światła oraz futerał. 

YN24EX Sony MIS


Lampa pierścieniowa Yongnuo YN24EX zaprojektowana z myślą o fotografii makro. Przeznaczona do aparatów Sony (lustrzanek i bezlusterkowców) ze stopką MIS – Multi Interface Shoe. Wyposażona w dwa ruchome palniki, których moc może być niezależnie regulowana. Lampa wspiera funkcję TTL. W zestawie adaptery montażowe na obiektyw oraz praktyczny futerał.