YN-300 AIR PRO II 3.2-5.6K + RGB

Kub Online/

Lampa LED YONGNUO YN-300 Air II RGB to następca popularnego modelu YN-300 Air. Podobnie jak poprzednik, model Air II RGB oferuje płynną zmianę mocy oraz temperatury barwowej, lecz w nieco większym zakresie od 3200 do 5600 K. Jednocześnie oferuje szereg dodatkowych, nowoczesnych rozwiązań, jak zastosowanie diod RGB, zaprogramowane tryby tematyczne czy bezprzewodowe sterowanie pilotem. Wymiary panelu to 19 × 14 cm.

Lampy YONGNUO z serii Air cechują się nie tylko ultracienką obudową, ale też wbudowanym na stałe, mlecznym dyfuzorem, który skutecznie rozprasza i zmiękcza światło, redukując tym samym kontrastowość cieni. Wysoki współczynnik odwzorowania kolorów CRI > 95 gwarantuje uzyskanie żywych i autentycznych barw. W panelu znajduje się aż 108 diod ze światłem naturalnym – 54 o barwie ciepłej (3200 K) oraz 54 o barwie chłodnej (5600 K). Przewidziano w nim także 100 diod LED SMD RGB, umożliwiających emisję światła praktycznie o każdej barwie. Moc świecenia może być regulowana w zakresie 1 – 99%. Zmiana parametrów odbywa się za pośrednictwem pilota, który może być na stałe zamocowany w lampie, bądź używany na odległość do 15 m. Wyposażono go również w niewielki, ale czytelny wyświetlacz LCD, informujący o aktualnych ustawieniach, oraz w dotykowy panel z kołem barwnym, za pomocą którego możliwa jest płynna zmiana koloru światła w przestrzeni RGB. W obudowie lampy przeznaczono specjalny port dokujący na pilota, dzięki któremu pobiera on zasilanie bezpośrednio z panelu. Do zdalnej pracy należy zamontować dołączoną do zestawu baterię CR-2032.

Lampa YN-300 Air II RGB został stworzona do tworzenia profesjonalnych filmów. Posiada dziesięć zaprogramowanych trybów tematycznych, takich jak światło błyskawicy, kogut policyjny czy karetka pogotowia – szczególnie przydatnych podczas pracy na planie filmowym. To idealne akcesorium do wywiadów, filmów, czy portretów wykonywanych z bliskiej odległości, a także zdjęć produktowych małego gabarytu oraz makro. Może być zasilana akumulatorem serii NP-F lub zasilaczem sieciowym. Źródło zasilania nie jest dołączone do lampy i należy dokupić je oddzielnie.

  • 108 diod LED ze światłem naturalnym
  • 100 diod LED RGB SMD
  • Szeroki kąt świecenia 110°
  • Regulacja temperatury barwowej w zakresie 3200–5600 K
  • Współczynnik CRI > 95
  • Płynna regulacja mocy światła
  • Zdalne sterowanie pilotem na odległość max. 15 metrów
  • Wbudowany mleczy dyfuzor
  • 10 trybów tematycznych, m.in.: błyskawice, wschód słońca, samochód policyjny, karetka pogotowia
  • Zasilanie: akumulator typu NP-F (brak w zestawie) lub zasilacz sieciowy (brak w zestawie)

W zestawie

Lampa LED YONGNUO YN-300 Air II RGB
Adapter statywowy
Pilot
Stopka
Rączka
Etui
Bateria CR-2032