YN-300 AIR PRO II 3.2-5.6K + RGB

Kup Online/

Lampa LED YN-300 AIR II RGB to rozwinięcie popularnego modelu YN-300 AIR. Podobnie jak poprzednik, model AIR II RGB oferuje zmianę mocy oraz temperatury barwowej w zakresie 3200-5600 K. Poza pracą w trybie CCT oferuje także pracę w przestrzeni barw RGB, gotowe tryby tematyczne oraz bezprzewodowe sterowanie przy pomocy pilota.

Lampa AIR cechuje się ultracienką obudową oraz wbudowanym na stałe, mlecznym dyfuzorem. Wymiary panelu to 19 × 14 cm. Wysoki współczynnik odwzorowania kolorów CRI 95 gwarantuje uzyskanie żywych i autentycznych barw. W panelu znajduje się 108 diod ze światłem naturalnym – 54 o barwie ciepłej (3200 K) oraz 54 o barwie chłodnej (5600 K) oraz 100 diod LED SMD RGB. Moc światła jest regulowana w zakresie 1-99%. Zmiana parametrów odbywa się za pośrednictwem pilota, który może być na stałe zamocowany w lampie, bądź używany na odległość do 15 m. Wyposażono go również w dotykowy panel z kołem barwnym, za pomocą którego możliwa jest płynna zmiana koloru światła w przestrzeni RGB. W obudowie lampy przeznaczono specjalny port dokujący na pilota, dzięki któremu pobiera on zasilanie bezpośrednio z panelu. Do zdalnej pracy należy zamontować dołączoną do zestawu baterię CR-2032.

YN-300 AIR II RGB może być zasilana akumulatorem serii NP-F lub zasilaczem sieciowym. Źródło zasilania nie jest dołączone do lampy i należy dokupić je oddzielnie. Kompatybilne zasilacze sieciowe to modele FJ-SW126G1202000E 12 V / 2 A (YN12V2A) oraz FJ-SW20171205000D 12 V / 5 A (ZSLCZYN600). Do lampy dołączony jest adapter statywowy na gwint 1/4”, profilowana rączka oraz stopka.

  • 108 diod LED ze światłem naturalnym
  • 100 diod LED RGB SMD
  • Szeroki kąt świecenia 110°
  • Regulacja temperatury barwowej w zakresie 3200–5600 K
  • Współczynnik CRI 95
  • Płynna regulacja mocy światła
  • Zdalne sterowanie pilotem na odległość max. 15 metrów
  • Wbudowany mleczy dyfuzor
  • 10 trybów tematycznych, m.in. błyskawice, wschód słońca, karetka pogotowia
  • Zasilanie: akumulator typu NP-F lub zasilacz sieciowy